Gmina Radzyń Podlaski z Wójtem Wiesławem Mazurkiem na czele wychodzą z nowym, innowacyjnym przedsięwzięciem dla całej społeczności. Od kwietnia będzie można korzystać z gminnej siłowni, która  oferuje otwartą przestrzeń, dużą powierzchnię treningową oraz strefy do ćwiczeń. Zadbaj o zdrowy kręgosłup, kondycję, formę  i skorzystaj z możliwości wykupienia karnetu. Dla mieszkańców gminy 30 zł/m-c.

Skorzystaj z nielimitowanej ilości wejść od poniedziałku do piątku w godzinach 16.00-21.00. Dzięki starannie dobranym maszynom, które przygotowaliśmy w klubie dla Ciebie, zrobisz trening jakiego tylko potrzebujesz. Znajdź powód i bądź z nami. Dla jednych niech to będzie upragniona wyrzeźbiona sylwetka, a dla innych zrzucenie dodatkowych kilogramów. Są również tacy, którzy trenują dla zdrowia, poprawienia kondycji czy wydolności organizmu. Jesteśmy  po to, aby pomóc Ci w osiągnięciu Twojego celu.

Adres siłowni: ul. Zabielska 79.
Startujemy od 1 kwietnia 2024 r.
Więcej informacji: Urząd Gminy, pokój nr 9, ul. Warszawska 32. tel. 83 4131815
Obiecujemy, że będziemy sukcesywnie rozszerzać naszą ofertę zgodnie z Waszymi potrzebami i oczekiwaniami. Siła jest w nas.