Kolejny Turniej Mikołajkowo - Walentynkowy będący jednocześnie eliminacjami do Mistrzostw Polski w tym roku pod patronatem Wójta Gminy Radzyń Podlaski Pana Wiesława Mazurka za nami. Nasza radość jest wielka bo właśnie tutaj widzimy jak wspaniale rozwijają się nasze dzieciaki i jak bardzo rozwija się nasza szkoła  Wielkie podziękowania należą się naszym zawodnikom zarówno tancerzom jak i gimnastykom którzy w te pokazy włożyły wiele pracy, wysiłku i czasu spędzonego na sali treningowej.

Dziękujemy Wam Kochani rodzice za to że jak co roku byliście z nami. Dziękujemy Wam Kochani za to że jak zawsze poświęcacie ten jeden dzień w roku aby zobaczyć umiejętności Waszych pociech. Dziękujemy za Waszą cierpliwość, wyrozumiałość za Wasze zrozumienie. Za to że byliście do końca i oklaskami wspieraliście nie tylko swoje pociechy ale i innych sportowców naszej szkoły.
Dziękujemy wszystkim gościom którzy przyszli aby nas zobaczyć. Wielkie podziękowania należą się też Panu Wójtowi  Gminy Radzyń Podlaski Wiesławowi Mazurkowi za wsparcie naszego turnieju i objęcie go patronatem. Dziękujemy Panu Dyrektorowi Szkoły Podstawowej w Białej Panu Andrzejowi Prokopiukowi za udostepnienie nam tej pięknej sali gimnastycznej. Dziękujemy Pani Barbarze Palicy - Przewodniczącej Rady Gminny Radzyń Podlaski za obecność i piękne słowa skierowane do naszych dzieciaczków. Podziękowania należą się też naszym sędziom i jednocześnie trenerom w naszej szkole : Pani Iza Nasalska, Domi Nika - Dominice Cichosz , Paulina Syga , Paulina Łobacz oraz Michał Puszka - który wraz z Panią Izą dali przepiękny pokaz taneczny  Dziękujemy Panu Artur Dadasiewicz za pomoc w organizacji, Panu Mirosław Piasko i TV Radzyń który jak zawsze był niezawodny i uwiecznił wyczyny sportowe oraz taneczne naszych uczniów.  Zespół Picasso za nagłośnienie i wszystkim osobom które zaangażowały się w przygotowania całym serduchem, bo nie sposób wszystkich tutaj wymienić. Było Was tak wielu KOCHANI BEZ WAS, NIE BYŁOBY NAS !!!  DZIĘKUJEMY i do zobaczenia za rok.
Współorganizatorem Turnieju był Gminny Ośrodek kultury i sportu w Radzyniu Podlaskim.

tekst i fot. GOKiS