31 maja zapisze się w naszej pamięci jako jedno z najradośniejszych wydarzeń naszej gminy. Boisko przy Szkole Podstawowej w Białej tętniło śmiechem, muzyką i rodzinną atmosferą. Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami i współtworzyli ten wyjątkowy czas podczas Gminnego Pikniku Rodzinnego!
Działo się naprawdę dużo! Organizatorzy przygotowali moc atrakcji: Magik Resorek zaczarował publiczność swoim niezwykłym pokazem, kolejka zachwyciła małych i dużych, zumba porwała do tańca, strażackie i policyjne konkurencje dostarczyły mnóstwo emocji, dmuchańce nie miały ani chwili przerwy, przejażdżki bryczką oraz quadem cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, balonowe cuda wywoływały szerokie uśmiechy, konkursy, animacje i zabawy integrowały całe rodziny, a strefa gastronomiczna przygotowana przez OSP Białą i KGW Bielanki kusiła zapachami i smakami.
W ramach Pikniku odbyło się wręczenie nagród w konkursie plastycznym „Nasza gmina oczami dzieci” oraz Przegląd Piosenki Dziecięcej – dziękujemy wszystkim uczestnikom za kreatywność, talent i odwagę! Skradliście show!
Serdeczne podziękowania kierujemy do strażaków z OSP Biała, KGW Bielanki, mieszkańców Białej oraz wszystkich osób zaangażowanych w organizację i pomoc podczas wydarzenia.
Dziękujemy, że byliście z nami. Tak duża frekwencja pokazuje jak ważne w naszej gminie są rodziny, wspólnota i integracja. Do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach!





































































































































































































