Gmina Radzyń Podlaski we współpracy z firmą P.P.H.U. KORNEX Kornelia Mróz, organizuje bezpłatny odbiór odpadów rolniczych.
Odbiór odpadów rolniczych składa się z:
- folii rolniczych (czarnych, czarno-białych, białych i zielonych)
- worków po nawozach
- worków typu Big Bag.
Odbiór nie obejmuje sznurków i siatek do owijania balotów.
Rolnicy zobowiązani są do wysegregowania odpadów na poszczególne frakcje oraz oczyszczenia ich z błota, ziemi, resztek organicznych i pozbawienia z innej zawartości.
Osoby zainteresowane odbiorem odpadów rolniczych zobowiązane będą do dostarczenia ich we własnym zakresie do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) w Białce w ustalonym terminie.
Aby skorzystać z odbioru, rolnicy proszeni są do złożenia pisemnej informacji z deklarowaną ilością odpadów w pokoju nr 1. do dnia 3 czerwca 2026 r.
Wszelkie informacje pod nr tel. 83-413-18-10.
Zachęcamy do skorzystania z tej możliwości i dbania o środowisko!





