Jesteś tutaj: Start

Strona główna

  • Drukuj zawartość bieżącej strony

Najnowsze aktualności

18 lipca 2018

Ogłoszenie Wójta Gminy Radzyń Podlaski

Niniejszym informuję, że w dniu 01 sierpnia 2018 (środa) o godzinie 17.00 przeprowadzony zostanie w Gminie Radzyń Podlaski trening systemu wczesnego ostrzegania z głośnym użyciem syren alarmowych mający na celu uczczenie i upamiętnienie rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego.

W związku z powyższym proszę mieszkańców gminy, by sygnał, który zostanie nadany w tym dniu o godzinie 17.00 (dźwięk ciągły syren trwający 1 minutę) potraktować jako ćwiczebny i nie podejmować z tego tytułu żadnych działań.

Wójt Gminy Radzyń Podlaski

Wiesław Mazurek

Czytaj więcej o: Ogłoszenie Wójta Gminy Radzyń Podlaski
12 lipca 2018

Informacja

Z dniem 12 lipca 2018 roku  zaczną obowiązywać nowe taryfy dla zbiorowego zaopatrzenia w wodę i zbiorowe odprowadzanie ścieków na terenie Gminy Radzyń Podlaski oraz na terenie Gminy Czemierniki w miejscowościach Lichty i Niewęgłosz przez okres 3 lat (36 miesięcy). Taryfy zostały zatwierdzone przez Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie Dyrektora Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Lublinie. Decyzja organu w załączeniu.

 

Czytaj więcej o: Informacja
Powiększ zdjęcie
29 czerwca 2018

Dotacja na przebudowę i modernizację dróg lokalnych dla Gminy Radzyń Podlaski

Wójt Gminy Radzyń Podlaski Wiesław Mazurek podpisał w Lubelskim Urzędzie Wojewódzkim w Lublinie umowę dotacji na przebudowę i modernizację dróg lokalnych w ramach rządowego programu realizowanego przez Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju.

Czytaj więcej o: Dotacja na przebudowę i modernizację dróg lokalnych dla Gminy Radzyń Podlaski
Powiększ zdjęcie
27 czerwca 2018

Zakończenie roku szkolnego w Szkole Podstawowej im. Św. Jana Pawła II w Białce

22 czerwca 2018 roku w Szkole Podstawowej im. Świętego Jana Pawła II w Białce miało miejsce uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018 z udziałem Wójta Gminy Radzyń Podlaski Wiesława Mazurka, Zastępcy Wójta Gminy Ireneusza Bogusza, Przewodniczącej Rady Gminy Anny Grochoły oraz Księdza Kanonika, Proboszcza Parafii Trójcy Świętej w Radzyniu Podlaskim Andrzeja Kieliszka.

Czytaj więcej o: Zakończenie roku szkolnego w Szkole Podstawowej im. Św. Jana Pawła II w Białce