Jesteś tutaj: Start / Aktualności

Aktualności

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

18 lipca 2018

Ogłoszenie Wójta Gminy Radzyń Podlaski

Niniejszym informuję, że w dniu 01 sierpnia 2018 (środa) o godzinie 17.00 przeprowadzony zostanie w Gminie Radzyń Podlaski trening systemu wczesnego ostrzegania z głośnym użyciem syren alarmowych mający na celu uczczenie i upamiętnienie rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego.

W związku z powyższym proszę mieszkańców gminy, by sygnał, który zostanie nadany w tym dniu o godzinie 17.00 (dźwięk ciągły syren trwający 1 minutę) potraktować jako ćwiczebny i nie podejmować z tego tytułu żadnych działań.

Wójt Gminy Radzyń Podlaski

Wiesław Mazurek

12 lipca 2018

Informacja

Z dniem 12 lipca 2018 roku  zaczną obowiązywać nowe taryfy dla zbiorowego zaopatrzenia w wodę i zbiorowe odprowadzanie ścieków na terenie Gminy Radzyń Podlaski oraz na terenie Gminy Czemierniki w miejscowościach Lichty i Niewęgłosz przez okres 3 lat (36 miesięcy). Taryfy zostały zatwierdzone przez Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie Dyrektora Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Lublinie. Decyzja organu w załączeniu.

 

6 lipca 2018

Informacja GOKiS

Przejdź do - Dotacja na przebudowę i modernizację dróg lokalnych dla Gminy Radzyń Podlaski
29 czerwca 2018

Dotacja na przebudowę i modernizację dróg lokalnych dla Gminy Radzyń Podlaski

Wójt Gminy Radzyń Podlaski Wiesław Mazurek podpisał w Lubelskim Urzędzie Wojewódzkim w Lublinie umowę dotacji na przebudowę i modernizację dróg lokalnych w ramach rządowego programu realizowanego przez Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju.

Czytaj więcej o: Dotacja na przebudowę i modernizację dróg lokalnych dla Gminy Radzyń Podlaski
Przejdź do - Podziękowania na Sesji Rady Gminy
27 czerwca 2018

Podziękowania na Sesji Rady Gminy

W dniu 27 czerwca w Szkole Podstawowej w Białce odbyła się Sesja Rady Gminy Radzyń Podlaski, na której wyróżniono najlepszych uczniów z terenu Gminy Radzyń Podlaski.

Uczniowie otrzymali z rąk Wójta Gminy - Wiesława Mazurka, Przewodniczącej Rady Gminy - Anny Grochoła oraz Inspektora ds. oświaty Beaty Matejek podziękowania na dobre wyniki w nauce, a rodzice listy gratulacyjne

Czytaj więcej o: Podziękowania na Sesji Rady Gminy
27 czerwca 2018

Bezpłatna mammografia