Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

KOLEKTORY SŁONECZNE DLA MIESZKAŃCÓW GMINY

Gmina Radzyń Podlaski wspólnie z innymi gminami powiatu radzyńskiego będzie ubiegać się o dofinansowanie ze środków unijnych na zakup i instalację kolektorów słonecznych na budynkach mieszkalnych. Dofinansowanie będzie możliwe ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego.

 

Możliwość dofinansowania na dzień dzisiejszy wynosi 85 % całkowitych kosztów kwalifikowanych zakupu i montażu kolektora. Pozostałe 15% należy pokryć ze środków własnych, przy czym 1% zostanie dołożony ze środków budżetu gminy.

W związku z dużym zainteresowaniem gmin naszego województwa projektem i ograniczonymi środkami finansowymi, Zarząd Województwa może podjąć decyzję o zmniejszeniu dofinansowania do 70 %. Jeżeli zaistniałaby taka sytuacja wkład własny mieszkańców wzrośnie do 29%. Dlatego też w załączonych deklaracjach przystąpienia do projektu uwzględniony jest wariant z niższym dofinansowaniem z RPO WL.

Deklaracje udziału w projekcie należy składać w Urzędzie Gminy w Radzyniu Podlaskim, ul. Warszawska 32 pok. Nr 3 w nieprzekraczalnym terminie do 15.04.2012 roku. Deklaracje i ankietę można pobrać poniżej.

Deklaracja
Ankieta

szukaj

 

 

licznik

licznik odwiedzin

 

gosc

Odwiedza nas 16 gości oraz 0 użytkowników.