Jesteś tutaj: Start / Aktualności / Rajd rowerowy

Rajd rowerowy

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
17 maja 2019

Gmina Radzyń Podlaski oraz Gminny Ośrodek Kultury i Sportu zapraszają na rajd rowerowy, który odbędzie się 19 maja 2019 (niedziela) zbiórka o godz. 13.00 przy świetlicy wiejskiej w Białej. Rajd odbędzie się na trasie Biała, Żabików, Brzostówiec, Płudy, Główne.

W programie ognisko z kiełbaską, słodki poczęstunek oraz gorące i zimne napoje u Państwa Borysiuków.

Zgłoszenia pod nr 501120729.

Udział uczestników w rajdzie jest dobrowolny i bezpłatny, uczestnik powinien znać przepisy ruchu drogowego oraz ich zastosowanie w praktyce.

Zasady zachowania uczestników

Rajd będzie odbywać się przy nieograniczonym ruchu drogowym, uczestnicy muszą zachować szczególną ostrożność i znać zasady ruchu drogowego. Każdy uczestnik zobowiązany jest do jazdy w równym tempie dostosowanym do prędkości innych uczestników przy zachowaniu ostrożności, należy jechać równo i spokojnie w szyku. Każdy manewr na drodze musi być przeprowadzony z upewnieniem się o możliwości bezpiecznego jego wykonania.

Odpowiedzialność organizatora

Organizatorzy rajdu nie przyjmują odpowiedzialności za wypadki i szkody wynikłe w czasie rajdu, zarówno wobec uczestników jak i osób trzecich. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy zgubione .